O firmie

(tekst przykładowy....)

Firma f.u.h. AUTO-GUM s.c. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Sandomierskiej 55/57 rozpoczęła swoją działalność w maju 1998 roku. Od samego początku postawiliśmy na jakość obsługi tym samym nasz park maszyn, którym dysponujemy jest z górnej półki. Wyważarka komputerowa oraz montażownica firmy Haweka.

Początki działalności firmy to przede wszystkim sprzedaż ogumienia oraz felg stalowych do samochodów osobowych.

Rok 2001, kiedy przenieśliśmy serwis do Gdańska, to okres rozszerzenia przez firmę działalności o sprzedaż hurtową oraz detaliczną felg aluminiowych, nowych jak i używanych oraz wdrożenie sprzedaży hurtowej i detalicznej opon firmy TOYO oraz YOKOHAMA.

Niestety rok 2008 był dla nas rokiem nieszczęścia... Pożar hali niestety strawił cały nasz magazyn oraz park maszyn.... Nie przeszkodziło nam to jednak w realizacji naszych celów. Otworzyliśmy serwis również w Gdańsku na tej samej ulicy, jednak bliżej centrum.

W roku 2009 roku wychodząc na przeciw klientom detalicznym jak i firmom hurtowm wdrożyliśmy dodatkowo do sprzedaży śruby, nakrętki i śruby zabezpieczające do każdego typu auta (twardość 10,9).

Friday the 20th. Site by Joomla 2.5 templates.